PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873104}

Zbrodnia stulecia

The Crime of the Century
7,4 891
ocen
7,4 10 1 891
Zbrodnia stulecia
powrót do forum serialu Zbrodnia stulecia

...najpierw tworzą u siebie system pod nazwą dziki kapitalizm, gdzie liczy się zysk, sprzedanie, wciśnięcie czego się da żeby tylko zarobić, rosną i edukują się w otoczeniu które premiuje jak najszybsze zarobienie jak największej kasy i sukces, sukces, sukces, a potem dziwią się że wychodzą na jaw takie rzeczy, że ludzie nie mają żadnych zasad etycznych, że mają w głowie tylko wyru*anie jak największej liczy frajerów i pomnażanie zer na koncie

marckoza

Rozwala to twoja bolszewicka głupota.

Grean

Skąd i jaką pokrętną drogę pokonało Twoje myślenie że doszło do " bolszewickiej głupoty"

Robert_B_2

Widocznie nie wie kto to bolszewik

marckoza

Muszę przyznać, że to jeden z rozsądniejszych komentarzy jakie czytałem. Zgadzam się, że agresywny kapitalizm doprowadził do zniszczenia podstawowych zasad moralnych. Niestety świat idzie za Ameryką i nawet w Polsce rozwija się ten "gorszy" rodzaj kapitalizmu, gdzie nie liczy się pracownik tylko zysk. Muszę przyznać, że trochę się tego obawiam, ponieważ nie jestem zamożny i mogę się stać przyszłą "ofiarą" podobnych przekrętów. Nie mam przecież prywatnego doktora który mi powie, abym nie brał jakiś leków które mogą być szkodliwe. W takich przypadkach powinno pomagać państwo i blokować groźne substancje, niestety państwa teraz są dosłownie kierowane przez korporacje i lobbystów, a oni nawet palcem nie kiwną jeśli jest możliwość zarobku.

ocenił(a) serial na 6
kylo28

Dodam tylko, że na pandemii korporacje wielkiego przemysłu farmaceutycznego zarobiły i zarobią miliardy...

staszpio

Dokladnie. Jestesmy zakladnikami rzadzacych...

ocenił(a) serial na 7
kylo28

Podstawa to czytać ulotki leków. Jeśli coś nie pasuje, sprawdzasz i weryfikujesz. Miałam kiedyś rwę kulszową. Zgłosiłam neurolożce że karmię piersią. Pani najwyraźniej mnie nie słuchała bo na rozluźnienie i uspokojenie przepisała mi relanium: nie dość że uzależnia to jeszcze przeciwwskazane przy karmieniu dziecka...

ocenił(a) serial na 8
marckoza

Kur.. tak jest w każdym kraju. Zawsze liczy się zysk. Haha

marckoza

Przeprowadzono badanie będące pomiarem dyktatur kapitalistycznych. USA zajęły pierwsze miejsce na 36 badanych krajów. Polska 14. https://link.springer.com/article/10.1007/s11205-020-02407-7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones