PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862659}

Władcy przestworzy

Masters of the Air
7,4 4 784
oceny
7,4 10 1 4784
Władcy przestworzy
powrót do forum serialu Władcy przestworzy

Nadrobiłam ostatnio Kompanię Braci, zaraz wjedzie Pacyfik, mam nadzieje ze Masters of Air dorównają im!

ocenił(a) serial na 7
m_gendlek

To fajnie, że babki oglądają takie fajne seriale :)

użytkownik usunięty
Danio31b

To nie są "babki". To nadkobiety :) Równie mocno czekam na ten serial i mam nadzieję, że poziomem realizacji zrówna się z Kompanią i Pacyfikiem a napięcie będzie równe z tym jakie towarzyszyło mi za dzieciaka, kiedy oglądałem "Ślicznotkę z Memphis" :)

Nie, to po prostu kobiety. :)

m_gendlek

Ale kiedy to będzie, nie bardzo mogę go znaleźć.

m_gendlek

Oglądałaś? Gdzie?

ocenił(a) serial na 9
KROPKA

Bedzie na platformie Apple tv pewnie lato /jesień 2023

ocenił(a) serial na 8
Kamil444

Data premiery dziś podana 26.01.2024r. Apple TV+ Też czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam serdecznie

KROPKA

jeszcze nie, na razie czekam :) Bedzie w styczniu

m_gendlek

Dwa ekstra seriale! Może ktoś polecić jeszcze jakieś w tym stylu????

ocenił(a) serial na 9
reddredowna

https://www.filmweb.pl/serial/Generation+Kill%3A+Czas+wojny-2008-427201

ocenił(a) serial na 8
reddredowna

Rok w piekle, tylko że to era VHS i wojna w Wietnamie, i nie serial tylko kilkuczęściowy pełnometrażowy film (a raczej seria filmów) obecnie trudno dostępnych, kiedyś znalazłem na torrentach i to z polskim lektorem, i na YT ale po angielsku. Polecam

ocenił(a) serial na 9
reddredowna

Oddział dla zuchwałych - 1 sezon jest aktualnie na Canal+

m_gendlek

Kocham Kompanie... mój ukochany serial wojenny. Pacyfik też ok, ale sentyment mam do tamtych chłopców.

m_gendlek

"Pacyfik" Cię rozczaruje, naprawdę.

KoneserOffa

No niestety "Kompania braci" najlepszy serial póki co z tych trzech. "Pacyfik" mógł być o wiele lepszy ale nie dorównał do kompanii a "Władcy przestworzy" póki co dobry ale tyłka nie urywa. Zobaczymy jak będzie dalej. Na pewno po zakończeniu przeczytam książkę Donalda L. Millera bo czeka na półce. Jak coś polecam książkę "Kompania braci" Stephena E. Ambrose'a - jest świetna i mocno rozbudowuje serial.

KoneserOffa

Pacyfik jest inny jak Kompania Braci. Postacie są również bardzo dobrze napisane jak i klimat wojny w tamtym rejonie. Był on inny niż w Europie. Można mieć oczywiście własne subiektywne odczucia, ale słowo beznadzieja tutaj nie pasuje. Patrząc na produkcje w tematyce wojennej wypada bardzo dobrze.

m_gendlek

Pacyfik sobie odpuść, beznadzieja.

theart

widziałam już, nie dorównuje kompanii ale zapchał moją pustke po kompanii :P

m_gendlek

Nie dorównali, nie mogą nawet czyścić butów.

Wolfman_PL

zgadzam się, nie dorównali, do tego Butler :

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones