The Walking Dead: Dead City (2023)
The Walking Dead: Dead City: Sezon 1 The Walking Dead: Dead City Sezon 1, Odcinek 2

Who's There?

8,4 331
ocen
8,4 10 1 331
The Walking Dead: Dead City
powrót do forum s1e2

Sądziłem, że go po prostu zrzuci z dachu, ale zabawił się w krwawą pogodynkę xD

ocenił(a) serial na 10
Berserk_fw

to było cudowne :D

ocenił(a) serial na 8
CaptainPhilip123

Ale serio. Wydaje mi się, że widać różnicę jakościową między TWD: DC a serialem matką. Może dlatego, że i oboje główni aktorzy są producentami wykonawczymi i ograniczyli wpływ Scotta Gimple.

ocenił(a) serial na 10
Berserk_fw

zgadzam się, ogólnie wszystko w TWD zaczęło się psuć jak pałeczkę dostał Gimple (śmierć Carla itp) które moim zdaniem zepsuły ten serial, ale Dead city jak na razie trzyma poziom wysoko i oby tego nikt nie zepsuł

ocenił(a) serial na 8
CaptainPhilip123

Ogólnie pomysł z 6 odcinkami był świetny. Gdyby było 16 odcinków, to mielibyśmy przez 80% czasu łażenie po budynkach zamiast po lasach :) Tu nie ma na zbędne pierdoły za bardzo czasu.

CaptainPhilip123

A ja się zgodzę w połowie,bo ,oprócz sceny powrotu starego Negana,to odcinek masakryczny. Nic nie wniósł .nuda nuda nuda

Berserk_fw

Ostatnie sezony TWD były bardzo przegadane, tutaj jest wartka akcja i posuwa się to do przodu w dobrym tempie.

ocenił(a) serial na 8
Ch3steR

Pewnie dlatego, że serial jest krótszy (6 odcinków), to i akcja jest bardziej wartka.

ocenił(a) serial na 5
Berserk_fw

Strasznie dobra scena. Bałem się że serial się nie uda zwłaszcza po średnim pierwszym odcinku ale drugi jest zaskakująco dobry

ocenił(a) serial na 8
Boczek003

Yeeep!

ocenił(a) serial na 7
Berserk_fw

A czemu reszta uciekła? Co oni po tylu latach i mając Chorwata za przywódcę boją się czegoś?

ocenił(a) serial na 8
Mikael82

Nie jeste wyjaśnione. Ogólnie inna wroga grupa i lecimy.

ocenił(a) serial na 8
Berserk_fw

*jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones