PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777975}

Planeta Ziemia II

Planet Earth II
8,9 5 602
oceny
8,9 10 1 5602
Planeta Ziemia II
powrót do forum serialu Planeta Ziemia II

To jest bardziej widowiskowe niż wszystkie blockbustery naszpikowane efektami specjalnymi razem wzięte. W full HD serial robi piorunujące wrażenie, ciężko mi sobie wyobrazić jak to musi wyglądać w 4K.

Anthrax91

a gdzie to można obejrzeć? ;d

ocenił(a) serial na 10
Imitation

Oficjalnie na kanale BBC World...

ocenił(a) serial na 10
Imitation

Premiera DVD i Blu-ray była 16 marca. Btw - całkiem ładnie wydana.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
jakaptur

Zapraszaj sobie na fejsikach a tu nie rób bałaganu, bo guzik nas obchodzi to, że Twoja osoba ogłasza konkurs który jest przedawniony. Skoro tak ochoczo wrzucasz te linki to może posprzątasz chociaż po sobie w internecie i usuniesz nieaktualne wpisy?

ocenił(a) serial na 9
Anthrax91

Jest wersje 4K HDR tak się prezentuje http://i.imgur.com/wLbV0Tv.jpg i http://i.imgur.com/HQuFB8S.jpg

ocenił(a) serial na 9
Anthrax91

Całkowita zgoda majstersztyk. Do tego wyśmienita narracja czy to Pani Czubówny, czy Pana Attenborough.
Dodam, że leci właśnie na tvp1 około południa w niedziele z narracją Czubówny

ocenił(a) serial na 10
chemas

Czubówna jest genialna jako lektor

ocenił(a) serial na 9
Ds_Hanka_man

Genialna, zgadza się

ocenił(a) serial na 10
Anthrax91

I z naturą nikt nie wygra, dobrze, że na razie nie chce nam tego udowodnić:)

ocenił(a) serial na 10
Ds_Hanka_man

Ja ostatnio doszedłem do wniosku, że lepiej dla niej i niech udowodni swoją wyższość...
PS
Seria genialna, mogę oglądać w nieskończoność :)

ocenił(a) serial na 10
Anthrax91

Można na angielskim netflix w 4h dolby vision . Ja osobiście nie mogę podnieść szczęki z ziemi. Najlepszy serial przyrodniczy jaki oglądałem. Dla takich produkcji warto kupić naprawdę dobry telewizor z 4k i dobrym hdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones