PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 513
ocen
8,0 10 1 48513
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik

http://www.filmweb.pl/news/Hanks+i+Spielberg+wci%C4%85%C5%BC+na+frontach+II+Wojn y+%
C5%9Awiatowej-92333

cudne wieści!

użytkownik usunięty
Ameriel

wiadomo

Fajnie ale ja bym wolał miniserial o froncie wschodnim (Rosja, Stalingrad, Kursk itp). Zamglone, zaśnieżone ruiny miasta, flagi ZSRR. To było by coś;)
Bohaterami mogliby być albo niemcy albo rosjanie:)

użytkownik usunięty
Penguin27

o Stalingradzie to by było dopiero coś!

Tak, tam Niemcy dostali w dupę ale rosjanie ponieśli gigantyczne straty. Spielberg i Hanks powinni wpaść na taki pomysł:)
Ja bym bohaterami uczynił Niemców. Wojna w ZSRR ich oczami. Zima, choroby, zadupia, prymitywni wieśniacy na obrzeżach dużych ruskich miast, łagry, zgubny (dla młodych walczących Niemców) fanatyzm Adolfa i speców od jego propagandy.

użytkownik usunięty
Penguin27

marzenia...

Czasem marzenia sie spełniają. Szkoda tylko że sam Spielberg nie jest już młody. Możemy się nie doczekać powyższego:(
Chyba że kiedyś pałkę przejmie sam Hanks.

To będzie ciekawe :)
Nie moge się doczekać.

dobra wiadomość, produkcja na pewno będzie solidna, z tym, że sama aliancka ofensywa bombowa na Niemcy budzi moje mieszane uczycia...

pan_troglodytes

Tom Hanks i Steven Spielberg zamierzają stworzyć kolejną wojenno-serialową serię. Twórcy głośnej "Kompanii braci" i "Pacyfiku" przymierzają się do adaptacji książki "Masters Of The Air: America's Bomber Boys Who Fought The Air War Against Nazi Germany". Jak wskazuje sam tytuł książki, rzecz będzie dotyczyć pilotów amerykańskich bombowców, którzy dawali się we znaki Niemcom podczas II Wojny Światowej. Tak jak w przypadku wcześniejszych projektów, panowie zajmą się produkcją serialu.
Książka "Masters of the Air" opowiada o życiu pilotów w Anglii oraz w niemieckiej niewoli, do której trafiło dziesiątki tysięcy lotników. Nie brakuje tutaj opisów z "marszów głodów", do których jeńcy wojenni byli zmuszani pod koniec wojny, a które prowadziły ich przez kraj zniszczony w wyniku... ich bombardowań.
Donald L. Miller pisząc swoją książkę bazował na rozmowach ze świadkami tamtych wydarzeń, korzystał też z archiwów amerykańskich, brytyjskich i niemieckich.

ocenił(a) serial na 9

Ja bym chetnie zobaczyl serial o wojnie w Korei

użytkownik usunięty
Al_Bundy

już był MASH :P

ocenił(a) serial na 9

Wiem, ale nie ogladalem.

jaki MASH?

użytkownik usunięty
Marvel_Studios_3

ten
http://www.filmweb.pl/serial/M*A*S*H-1972-38724

ok dzieki a i tak przydalo by sie odswiezyc ta wojne

użytkownik usunięty

tylko żebyśmy znowu nie czekali kolejnych 10 lat.....

ocenił(a) serial na 7

Czy coś wiadomo na temat tego serialu ????

użytkownik usunięty
djcoco

Niestety cisza od czasu tamtego newsa.

ocenił(a) serial na 9

Kurde już się cieszyłem. Mam nadzieję, że jednak serial powstanie, bo zarówno "Kompania braci" jak i "Pacyfik" były świetne. Naprawdę super oglądało się oba seriale i jestem pewien, że ten trzeci również trzymałby poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones