PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 513
ocen
8,0 10 1 48513
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik

Zapowiada się ciekawie

ocenił(a) serial na 8

Akurat znowu mam HBO i wczoraj przypadkiem trafiłem na pierwszy odcinek serialu. I bardzo mi się spodobał.
Zwłaszcza spodobała mi się scena, w której amerykańscy żołnierze, strzelają do ocalałego po nocnym ataku, japońskiego żołnierza. Świetna scena pokazująca zezwierzęcenie, oraz jak trudno w wojennej rzeczywistości zachować ludzkie odruchy.

ocenił(a) serial na 8
pirks4

Serial jest naprawdę dobry. Podoba mi ze względu na to, że pokazuje życie tych żołnierzy na froncie, z jakimi problemami musieli się borykać. Walczyli nie tylko z wrogiem, ale także z samymi sobą - swoimi słabościami, robactwem, brakiem żywności. Jeśli chodzi o scenę, którą przywołujesz to jest ich więcej w tym guście. I bardzo dobrze, bo pokazują, że wojna to nie tylko bohaterstwo, ale czasem całkowite odczłowieczenie. Na szczęście są bohaterowie w tym serialu, którzy do końca chcą pozostać ludźmi (i mam nadzieję, że się nie rozczaruję). Pozdrawiam i miłego seansu z "Pacyfikiem" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones