PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 461
ocen
8,0 10 1 48461
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik

.............. Długo się zabierałem za ten tytuł, będąc wielkim fanem produkcji HBO i jeszcze
większym fanem projektów Spielberga i Hanksa. Serial jest bardzo dobry, oparty na faktach,
historii chłopaków walczących brutalnej wojnie. Historie interesujące, po raz kolejny
udowadniają, że życie pisze najciekawsze ze scenariuszy. Jednak w żadnym z momentów
nie zdołał serial przyćmić "Kompanię Braci". Kompania jest po prostu genialna i idealna
pod każdym względem co zdarza się naprawdę bardzo rzadko.

Polecam fanom i pasjonatom historii II wojny, zwłaszcza teatru Pacyfiku, tak odległego dla
nas Europejczyków.

Hunter_THE_Watcher

podpinam się pod twoją wypowiedź , serial idealny dla pasjonatów, wszystko zrobione idealnie ;)

ocenił(a) serial na 5
Hunter_THE_Watcher

jak dla mnie zajebiście nudny, poza 1szym ( albo drugim ) odcinkiem na guadalcanalu przez 4 kolejne - zajebiste smęcenie nic nie oglądałem. Tak mnie znudził, no ale taki jest Spilberg, nie wiem czym się jarać, chyba nie widziałem jednego jego bardzo dobrego filmu. Kompanię oceniam na 7, więc Pacyfik na 5? I tak byłoby przesadzone. Wiele szumu o nic.

profanum91

Jestem przy VIII odcinku, też na początku myślałem, że to tak na siłę zrobili Hanks i Spilberg. Pokazane jest jednak jak grupa chłopców-Marines toczy nie tylko walkę z Japonią, ale także ze sobą i jak cienka jest linia między, tym co bohaterskie, a tym co złe. Świetna obsada i wojna pokazana tak, że po przeczytaniu wielu książek i tak szokuje strasznie.

ocenił(a) serial na 5
majaluki

Może kiedyś jeszcze coś spróbuje zobaczyć jeszcze. O ile Niemcy coś nie nakręca godnego uwagi.

profanum91

A właśnie Mi serialik wpadł w gust, czas poszukać czegoś innego może i nawet lepszego od Pacyfiku, tylko nie wiem za co się najpierw zabrać..

ocenił(a) serial na 5
cripticul

Lepiej ksiażkę poczytać dobre książki o pacyfiku zamiast tracić czas na te pierdoły spilberga.

ocenił(a) serial na 5
profanum91

Albo obejrzeć ten dokument http://www.youtube.com/watch?v=9xaRAOTa_Dc&feature=BFa&list=FLv5fpYNVhzUYVswYVbB QTkQ

profanum91

Wielkie dzięki, jak będzie czas to na pewno luknę.

ocenił(a) serial na 10
profanum91

To nie są pierdoły spilberga. On tylko był tylko jednym z producentów. Scenariusz pisali inni na podstawie wspomnień uczestników walk.

ocenił(a) serial na 5
polukr

Nie wiem, jak dla mnie był równie nudny co imperium zachodzącego słońca, a tyle samo patosu co w szeregowcu i kompanii :) Nie spodobał mi się, jest po prostu cienki. Obczajcie ten dokument co podesłałem, bardzo dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones