PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837617}

Nasi chłopcy

Our Boys
7,8 1 961
ocen
7,8 10 1 1961
Nasi chłopcy
powrót do forum serialu Nasi chłopcy

Obejrzane!

ocenił(a) serial na 8

Świetny serial, świetnie zagrany i zrobiony. Szkoda mi Avishaja, zagubiony i słaby psychicznie chłopak. Nie wiedział w co sie pakuje. Gdyby nie toksyczna relacja z Josefem, raczej nigdy sam z siebie nie dokonał takiej zbrodni. Dostał 21 lat więzienia. Podejrzewam że może wyjść wcześniej za dobre sprawowanie. Pewnie pluje nienawiścią na Josefa za swój los, i żałuje że dał sie tak wplątać.

Knoocker

Dla mnie Avishaj to manipulant pod przykryciem zagubionego chłopca. Złościł się, że kuzyni nie zabrali go "na łowy" za pierwszym razem. Na początku akcji był podekscytowany, że kogoś pobije lub coś podpali. Jechał 5 godzin, nawet miał opory i wiedział, że źle robią (było mu szkoda poprzednich potencjalnych ofiar), ale nie zrezygnował, uderzył niewinnego chłopca jako pierwszy i pomagał go dusić. Myślę, że jest duże prawdopodobieństwo, że doskonale wiedział o zamiarze morderstwa, ale wygodniej mu było to wypierać (zarówno na bieżąco, jak i po wszystkim). Oczywiście nie wykluczam, że możesz mieć rację. Prawdy pewnie nigdy nie poznamy. Pewnie sam Avishaj już teraz jej nie zna. Pozdrawiam Cię.

ocenił(a) serial na 9
kreatywna-demolka

Wszyscy oni to paskudni i wyrachowani mordercy. Serial świetnie to pokazuje. Myśleli ze są bezkarni, ze mogą sami wymierzac sprawiedliwosc. Przed Sądem zmiekla im rura...tak jest najczesciej. Terrorysci przed Sądem zawsze grają chorych psychicznie i zagubionych. Niestety nic z nich nie będzie powinni dostać karę śmierci a ich domy powinny zostać zniszczone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones