PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35584}

Kompania braci

Band of Brothers
8,7 136 825
ocen
8,7 10 1 136825
8,4 13
ocen krytyków
Kompania braci
powrót do forum serialu Kompania braci

Każdy odcinek miał napięcie,emocje i powagę sytuacji,nawet gdy można było usłyszeć żarty które podnosiły morale żołnierzy. Jest to jeden z najlepszych seriali wojennych jakie znam.

użytkownik usunięty
Smoke_filmweb

Każdy odcinek przybliża nam wszystkich żołnierzy. Oglądałem już tyle razy, że wiem jak który się nazywa, mimo, że prawie go nie ma na planie. :) Też uważam, że to najlepszy serial o II WŚ. I najbardziej boli mnie, kiedy dowiaduję się, że kolejny weteran tamtych dni odchodzi od nas. Chciałbym, żeby Polacy nakręcili podobny serial, o Kampanii Wrześniowej. Epizody z jakiejś kampanii, jakiejkolwiek polskiej jednostki. Przecież żyją jeszcze ludzie, którzy wtedy walczyli. Najbardziej męczy mnie świadomość, że tacy ludzie odchodzą, a my nawet o tym nie wiemy, a moglibyśmy wysłuchać tylu wspomnień.

Oglądałem po raz pierwszy od kilku lat. Niesamowite serial ma już 15 lat a nie zestarzał się ani o dzień!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones