PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35584}

Kompania braci

Band of Brothers
8,7 136 948
ocen
8,7 10 1 136948
8,4 13
ocen krytyków
Kompania braci
powrót do forum serialu Kompania braci

Ponieważ nie wiem jak na tym portalu zgłosić błąd, zgłaszam go tutaj.

Phil Mckee ma w filmie rangę majora, a nie porucznika jak to błędnie opisaliście (podobny błąd ktoś popełnił w Top gunie, zgłaszałem go ale jaka głupiutka moderatorka to olała mimo, że podałem jej źródła na tacy). Nie szkodzi, spróbuje raz jeszcze, może do kogoś to dotrze.

Widać to już za pierwszym razem gdy Phil Mckee pojawia się w scenie gdzie pułkownik Robert Sink rozmawia z Kapitanem Herbertem Sobe i przenosi Sobego do innej kompani. Phil Mckee ma wtedy na sobie mundur i na jego patkach widać charakterystyczny listek koloru złotego co oznacza, że mamy do czynienia z majorem. Gdyby kolor był srebrny byłaby to ranga podpułkownika. Pułkownik Robert Sink nosi na patkach orła. Jest to zresztą logiczne, ponieważ jako major nie prowadzi już bezpośrednio żołnierzy do walki. Nie rozumiem jak można popełnić tak oczywisty błąd w opisie. Wystarczy sięgnąć albo do wikipedii angielskiej albo do IMDB gdzie Phil Mckee widnieje jako Maj. Robert L. Strayer. Maj. a więc Major, a nie porucznik...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones