PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35584}

Kompania braci

Band of Brothers
8,7 137 081
ocen
8,7 10 1 137081
8,4 14
ocen krytyków
Kompania braci
powrót do forum serialu Kompania braci

Czy Nixon tez miał przezwisko "okop" ? Co On tam robił ? Przypomina porucznika Dykea, bogatego chłopaczka który wstąpił do wojska, czy tylko ja odniosłem takie wrażenie ?

ocenił(a) serial na 10
gld

Nixon z tego co wydedukowałem działał bardziej przy sztabie

ocenił(a) serial na 10
gld

Nixon był oficerem wywiadu. Owszem był bogaty ponieważ jego rodzina miała zakłady azotowe, ale ten wcale nie miał zamiaru się kryć, a przynajmniej tak mi sie wydaje. W jednym z odcinków z wręcz wyrzutem mówi Wintersowi, że ani razu nie strzelił i wcale nie był z tego zadowolony.

ocenił(a) serial na 10
Tesquieu

Brał udział w kilku operacjach, chociażby w Market Garden, gdzie podczas odwrotu prawie zginął obrywając pociskiem w hełm, a podczas kontrataku Niemców w Ardenach, jechał na czele dywizji pancernej Pattona, aby uratować z kotła 506 pułk okrążony pod Bastogne. Rzeczywiście nigdy nie unikał rozkazów, a że był alkoholikiem (tzn.duzo pił VAT '69), to już inna historia... Nawet szybciej awansował na kapitana niż Winters i do śmieci się z Nim przyjaźnił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones