PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372648}
8,1 3 586
ocen
8,1 10 1 3586
Flight of the Conchords
powrót do forum serialu Flight of the Conchords

brawo dla HBO dla danie temu show szansy, humor nie dla wszystkich, ale mam nadzieję, że chłopaki odniosą sukces, właśnie wydają swoją płytę :)

ocenił(a) serial na 8
Analog

super serial... I'm the motherflippin :D...

Analog

na serial trafiłam w zasadzie przypadkiem, obejrzałam kilka odcinków... muszę przyznać, że dawno nie przeżyłam tak pozytywnego zaskoczenia! sądziłam, że może być ciekawie, ale już po zobaczeniu czołówki zostałam zauroczona! :)
humor jest prosty, niesamowicie ironiczny, a przy tym niebanalny. supeeeeeeeer!

ocenił(a) serial na 9
reklamation

Szkoda, że nie można kupić u nas ich dvd... bo serial rewelacyjny. Niedawno oglądałem Robot Chicken i Human Giant na których ubawiłem się setnie ale Flight of the Conchords to dla mnie nr 1, choć nie można bezpośrednio porównywać tych trzech seriali.

Brawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polscy dystrybutorzy... proszę o krajową edycję serialu... "it's business time" :)

ocenił(a) serial na 10
ubique0

haha, bo ktos w polsce to kupi. ale w sieci, na szczescie, o nich nie trudno

pozdrawiam wszystkich fanow! widzial ktos 'orzel kontra rekin'?

ocenił(a) serial na 9
ares_maskot

ja kupię :)
jeśli w najbliższym czasie nie wydadzą serialu u nas to kupię z UK albo ze Stanów.
"orzeł vs rekin" jeszcze nie widziałem ale jest to jeden z tytułów otwierających listę tych do obejrzenia
pozdr

ubique0

podobno dvd jest do zdobycia w Dojczlandii.

orzeł kontra rekin - cudowny, podobny humor, choć chyba jeszcze bardziej specyficzny niż FotC. Jemaine świetny (oczywiście! ;) w gruncie rzeczy postać jego taka sama jak we Flightach, ino bardziej zdziwaczała, zagubiona i egocentryczna), pozostali aktorzy tyż radę dają. absolutnie godny polecenia :)

ocenił(a) serial na 9
sugar_cane

Będę za parę tygodni z wizyta u zachodnich sąsiadów to myślę przetrzepać pułki w jakimś MediaMarkt w poszukiwaniu FotC... dzięki za info :)

Czekam już niecierpliwie na drugi sezon... powinien pojawić się w 2009.

ubique0

to jakbyś tam już u naszych sąsiadów znalazł - to ja też poproszę bo chciałbym posiadać takie dvd.

A gdyby ktoś chciał sprzedać - proszę pisać na PW.

peace

ocenił(a) serial na 10
sugar_cane

ja poczekam, aż może w sklepach int będzie do nabycia ;)
a orzeł vs. rekin był miejscami tak zakręcony, że nie dawałam rady.
a postać jemaine'a z fotc o niebo sympatyczniejsza od jarroda. mimo, że tamten miał opanowane wszystkie sztuki walki i darmowe dresiki;)

ocenił(a) serial na 10
Mate_

bez "tamten" zdanie ma więcej sesnu, nie ma to jak pisać kilka różnych rzeczy na raz ;)

Analog

polskie forum FLIGHT OF THE CONCHORDS! www.fotc.pun.pl

whisper_88

Sprawdzcie serial It is always sunny in Philadelphia!!!
Kapitalny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones