PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661871}

Bates Motel

7,7 35 062
oceny
7,7 10 1 35062
7,0 3
oceny krytyków
Bates Motel
powrót do forum serialu Bates Motel

Świetny!!

ocenił(a) serial na 10

Serial jest rewelacyjny! Pierwszy odcinek może nie porywa jakoś specjalnie ale zachęca do
dalszego oglądania a potem już jest tylko lepiej:) Wszystkie dotychczas wypuszczone odcinki
połknęłam na raz i nie mogę się już odczekać następnego.

magda23_fw

a zauważył ktoś, że w najnowszym, piątym odcinku, jak Norman otwierał drzwi do pokoju jak wprowadzał ta dziewczynę z piwnicy to nawet nei wsadził klucza do zamka tylko udawał, że przekręca?:D

ocenił(a) serial na 3
magda23_fw

pierwszy odcinek sklonil mnie do dania szansy temu serialowi drugi niestety mocno mnie rozczarowal i w polowie trzeciego dalem se spokoj...slabizna

ocenił(a) serial na 9
magda23_fw

Jeszcze nigdy nie oglądałam serialu, który moją uwagę przyciągnąłby na tak długo i którego poziom byłby tak wyrównany przez wszystkie sezonu. Z każdym odcinkiem chcę jeszcze i jeszcze!

ocenił(a) serial na 10
ScarlettElvie

Ja również . Po prostu wciąga , jest nieprzewidywalny , jetseś na 4 sezonie ?

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

Oglądam na bieżąco :) Z jednej strony chciałabym, żeby trwał jak najdłużej, ale wiem, że w pewnym momencie reżyserowi mogą się skończyć pomysły i poziom może drastycznie spaść :/

ocenił(a) serial na 10
ScarlettElvie

Dokładnie .
Odcinek 9 wtrząsający , ciekawe co z Normą . Norman już ześwirował na dobre. Aktorzy ogólnie w tym serialu dobrani fenomelnie.

ocenił(a) serial na 10
magda23_fw

Dokładnie, ja BM zaczęłam oglądać po skończeniu 13 reasons why i chciałam czymś zastąpić pustkę. A,że Psycho oglądałam kiedyś, to pomyślałam dlaczego nie. Pierwszy odcinek nie wciągnął mnie za bardzo, ale też nie oglądałam go zbyt uważnie. Drugi trochę lepiej, ale też bez rewelacji. i dopiero po około trzecim odcinku zostałam wciągnięta na dobre. Już obejrzałam cały serial, w bardzo krótkim czasie, bo tak mnie zaciekawił. Serial jest rewelacyjny. Jeśli jeszcze nie oglądaliście, to nie wiem na co czekacie?

ocenił(a) serial na 3
xxkamilka91xx

ciekawe pierwszy sezon zmordowalem przy drugim zostalem pokonany przez jeden z pierwszych odcinkow;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones