Paul WesleyII

Paul Thomas Wasilewski

8,4
6 250 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Wesley

Trochę małpowaty kształt twarzy, ale gra bardzo dobrze

Angela4b

Moim zdaniem z jego twarzą jest wszystko ok.

Dominika9508

Ja też sądzę, że ma ładną twarz <3

klaudia06699

Spoko. Każdemu się podoba co innego :) Według mnie ma za to zawalistą klatę :)

Angela4b

I ogólnie posturę. Na początku, choć wiedziałam, że ma polskie korzenie, to trochę przypominał mi anglika... Ale dlaczego- nie wiem :P

Angela4b

Hmm..a ja sądze że sama masz ryj jak małpa...:**

LadyCrazy_

Hmm małpa raczej nie, moze ma trochę kwadratową szczękę, ale jeśli tak dla ciebie wygląda małpa to ok :P

Angela4b

nie widzę żadnej 'małpowatej twarzy' co najwyżej u ciebie... Paul przynajmniej wygląda na max. 20lat, a nie na 29 które ma ;))

Angela4b

Jejku już rzuciły się na mnie fanki! :) Nie powiedziałam nic takiego strasznego! Takie były moje "zaobserwowania" i tyle. Nie ma się co bylwersować! Bez sensu jest pisanie, że ja mam taki "ryj", ponieważ nigdy go nie widziałaś! Muszę się zgodzić, co do tego, że wygląda na młodszego i to o dużo. Aktorem też jest świetnym a twarz to nie jego wybór! Jest przystojnym facetem i ma niezłe ciałko. Tak tylko rzuciłam komentarz, którego z resztą autorem był mój znajomy. Każdy ma prawo do swojego zdania....

Angela4b

EY! Po 1 to skąd wiesz że cie nie znam i że nie wiem jaki masz ryj?A po drugie to masz coś do fanek Paula

Angela4b

Trzeba było użyc słowa "twarz" a nie 'ryj" to nikt by tego nie odebrał tak negatywnie aż : D ale zgadzam się z tobą, posture ma spoko ale jednak ma kwadratową szczęke i te brwi też do mnie nie przemawiają :D

themeery

Tylko moja obserwacja. Z wypoowiedzi/ wywiadów widać, że naprawdę spoko koleś i wie o czym gada, a nie przygłup ale jakoś tak z wyglądu to przede wszystkim mi się nasunęło. Dobra, jakbym napisała kwadratową brzmiałoby to mniej obraźliwie, ale jakoś tak mi się z małpą skojarzyło... Co do LadyCrazy to zaręczam, że się nie znamy bo dobieram sobie mniej przewrażliwionych i bardziej wyluzowanych znajomych... Do fanek Pawełka...?! Po prostu skomentowałam jak to wygląda w przypadku nadgorliwych fanek i to się tyczy wszystkich, a nie tylko Paula

Angela4b

Haha, nie wiem o co się ludzie rzucają :D.. tak skoro mowa o małpach to co wy jego goryle? xd.. rozbawił mnie ten komentarz mimo, że lubię tego aktora i uważam, że jest dosyć przystojny, ale co prawda to prawda, ma bardzo kwadratową szczękę i ogólnie ostre rysy, ale jakoś mi się z małpą nie kojarzy, gratuluję kreatywności i wyobraźni xD.. wyobraziłam go sobie w planecie małp <lol2>.. wyluzujcie trochę, może to i zabrzmiało obraźliwie, ale wychodzi na to, że nie miało takie być zresztą czy wy nie macie innych problemów? ;p..

rose_fw

Jak już pisałam, nie miałam na celu obrażania kogokolwiek. Tak jakoś podczas konwersacji z koleżanką padło i po prostu... Nie powiem jest przystojny. Akurat jakoś w Planecie Małp kompletnie go nie widzę :P

Angela4b

To już kwestia wyobraźni xd

Angela4b

hahaha XD dobre ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones