Misha Collins

Dmitri Tippens Krushnic

8,9
4 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Misha Collins

taki fajny facet, a ma taką brzydką żonę ;/
http://www.usc.edu/schools/college/history/programs/graduate/images/VVantoch_000 .JPG

dzemamer

Tak... Doznałam szoku gdy zobaczyłam te zdjęcie jakieś 2 miesiące temu ;/. Strasznie przystojny(jak dla mnie oczywiście ;D ).

cytrynowy_sorbet91

rany jacy wy jesteście powaleni . Co? musi mieć piekną żonę żeby być szczęśliwym ? bo ja sądze że nie !!! żal z was ludzie. ;\\

Lady_luna

A czy oni piszą że on nie jest szczęśliwy???
Po prostu "mówią" że jest brzydka!



P.S. Na prawdę okropna!

dzemamer

Przesadzasz, na pierwszy rzut oka dość interesująca kobieta, może nie koniecznie powalająco piękna, ale jakiegoś szoku estetycznego też nie doznałam. Za to jej osiągnięcia naukowe owszem, zaimponowały mi.

Niemożliwe, facet którego interesuje coś więcej niż wygląd.

dzemamer

fakt:( kolezanka wyzej troche sie zbulwersowala i ma troche racji, ale ona jest naprawde brzydka (prawie nigdy nie mowie tak o czlowieku) czytalam ze oni zyja w trojkacie i szczerze powiedziawszy to mu sie nie dziwie:D (zakladajac ze ta trzecia to kobieta:D)

dzemamer

Cóż... no... dziewczęciu faktycznie natura poskąpiła urody, ale wiele widziałam takich małżeństw i związków, gdzie facet był boski, a kobieta... taka, że lepiej ją po zmroku oglądać i to najlepiej jeszcze po flaszce wódki. W każdym razie pewnie ma bardzo piękną osobowość ;-P

dzemamer

Aj tam, brzydka to pojęcie względne. Zresztą widział ktoś co ta kobieta napisała? The Threesome Handbook: A Practical Guide to SLEEPING WITH THREE. Muszą być ze sobą szczęśliwi :P

dzemamer

o gustach się nie dyskutuje xD

dzemamer

Według mnie jest bardzo ładna. Ma interesującą urodę. To, że nie jest to chwilowo modny typ kobiety nie znaczy, ze jest brzydka.

dzemamer

może dla nas jest brzydka, ale dla niego może być najpiękniejszą kobietą na świecie, i dostrzega w niej coś więcej niż wygląd, kocha ją za osobowość, ponadto jest bardzo mądra i pisze książki, z czego Misha jest bardzo dumny sądząc po jego wpisach na twitterze. A najlepszy jest fakt, że są razem od "high school" i historia ich miłości jest świetna (Misha opowiedział ją na jednym z konwentów SPN).
Ja im życzę dużo szczęścia, chociaż widzę jak szczęśliwi już są, mają dwójkę małych dzieci :D

ps. odkąd założyli rodzinę i urodził im się syn nie żyją w trójkącie ;)

Paulina_Hutcherson

Dobrze mówi, polać jej! ;)

dzemamer

http://www.supernaturalwiki.com/index.php?title=File:Mishavickibaby.jpg Znalazłąm taką fotkę Mishy z żoną i też muszę się z tobą zgodzić. Mógł lepiej trafić ;)

Demonka93

Słuchajcie a może ona jest po prostu niefotogeniczna i w realu wygląda fajniej? A zresztą, czy to nie pocieszające ze TAKI FACET zwraca większą uwagę na charakter niż na urodę?

Iwona605

Zgadzam się. Po prostu zdjęcia, które rozpowszechniają zazdrosne fanki, z głupimi docinkami, to raczej te gorsze ujęcia. Wystarczy ją wygooglować, ma pełno dobrych zdjęć, na których wygląda naprawdę ładnie. I to chyba jeszcze bardziej utwierdza fanów w przekonaniu, że Misha to złoty człowiek, który mimo popularności nie jest płytki i ceni sobie osobowość.

dzemamer

Ojej takie glupie gadanie . Każdy jest taki jest . :) misha jest wspanialy ze nie patrzy na urodę :) Pasują idalnie :)

dzemamer

Przesadzasz. http://24.media.tumblr.com/97635dc5015d2df261a4dbed2d9a2465/tumblr_mj61y78yxF1s3 uzg8o1_500.jpg tutaj nie wyszła aż tak źle, zresztą widać, że nie można jej zaliczyć do fotogenicznych osób. Vicki wydaje się bardzo miłą babką, a Misha zrobił dla niej naprawdę wiele (między innymi wybudował dom), więc, moim zdaniem, raczej nie powinnaś oceniać jej urody, gdyż dla Mishy być może jest to najpiękniejsza kobieta pod słońcem, która urodziła mu dwójkę wspaniałych dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones