Douglas Spain

6,3
241 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Douglas Spain

Co prawda nie znalazłam jeszcze źródła, skąd można by zdobyć kopię tego filmu (oczywiście zawsze można zamówić z netu dvd, ale i tak nie jest to nasz region), ale po kolejnych poszukiwaniach okazało się, że jednak cuda się zdarzają! :)
Film jest do obejrzenia online, za free i legalnie. Wystarczy zarejestrować się na:
http://cinema.lycos.com/

Następnie pozostaje już tylko wyszukać film (oczywiście pod oryginalnym, angielskim tytułem;) i oglądać! Film jest bez napisów, ale chyba obecnie angielski nie jest już takim problemem.

Wiem, że moja wiadomość brzmi jak jakiś spam, ale spamem nie jest. Po prostu wiem, jak wiele osób bezskutecznie szuka tego filmu, podobnie jak jeszcze ja niedawno.
Życzę miłego oglądania i pozdrawiam :)

Cherry_Girl

z nieba mi spadłaś dziewczyno:) dziękuję

straniera

Nie ma za co! Możesz się teraz nacieszyć tym filmem, ile tylko sobie życzysz :)

Cherry_Girl

Niech Bóg Ci to w dzieciach wynagodzi!!!!!!!!!!!!!!!! xD
Nie no poprostu wielka jestes...od 2 lat chyba bezskutecznie szukam tego filmu xD dzięęęęęęęęęęki jeszcze raz...

aggaanieszka

Cieszę się, że pomogłam :) Ja również się naszukałam ;)

Swoją drogą, wiadomość o tym filmie na Cinema Lycos zamieściłam nie tylko tutaj, ale też na filmwebowym forum "Ostatniej Takiej Niedzieli". Lecz już jakiś czas temu została ona zupełnie wykasowana O_o Nawet nie zablokowana, ale właśnie wykasowana.
Kompletnie tego nie rozumiem- cinema.lycos.com to legalna strona. Niczego się z niej nie ściąga, tylko ogląda się online i za friko. Poza tym ja jej nie reklamuję- chcę tylko, żeby ludzie mieli dostęp do tego konkretnego filmu, który na wielu osobach zrobił wrażenie, a który autentycznie jest nie do zdobycia...

Cherry_Girl

Niestety, muszę uaktualnić swój post. Z tego co wiem, strona Cinema Lycos nie istnieje już od prawie roku, zamknęli ją bodaj wiosną 2009. Wraz z nią przepadło wiele filmów, które najpewniej można było tylko tam obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones