Donnie Wahlberg

Donald Edmond Wahlberg

7,5
4 696 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Donnie Wahlberg

i donnie,uderzajace podobienstwo do marky marka,coz oni z tym aktorstwem maja,.przeca tak ladnie,.cudnie spiewali,.moze i jordan,danny i joe gdzies grali,.hehe

louise

"Marky Mark" to psełdonim Marka Wahlberg młodszego brata Donniego. No ale Mark jak narazie robi wieksza kariere od starszego brata. Ostation mozna go było ogladac w filme "Shooter"

Pozdro

louise

Jak chcesz sobie żartować to nie tutaj. Ani Jordan ani Joey ani Danny ani Jonathan nie potrzebują grać w filmach, bo śpiewają najlepiej na świecie i to jest ich powołanie. A Donnie'mu kariera filmowa wcale nie przeszkadza być znowu w NKOTB. Zresztą juz zawsze na pierwszym miejscu będzie kojarzony właśnie z NKOTB tak jak Jordan Joey Danny i Jonathan.
A że Donnie gra z powodzeniem w filmach? To chyba dobrze.

film128

Aha, moja odpowiedz odnosi się do komentarza louise żeby wszystko było jasne.

louise

uwazam że Donnie gra super ja tam jerestem jego fanem i NKOTB pozdrawiam fanów wkrótce wychodzi DVD Coming Home New Kidsów

marcinczernia

Kocham Ich. NKOTB FOREVER!...................................

louise

w Kompani Braci super gra

burza666

Tak, Donnie jest utalentowany,a poza tym bardzo przystojny i seksowny. Uwielbiam go tak jak pozostałych New Kidsów.

film128

widzę, że jest nas więcej.
Była któraś z was na koncercie w zeszłym roku?

Polita

Pewnie że jest nas więcej. Donnie,Jordan,Joey,Jonathan i Danny tak jak wszystkie sławne osoby mają przecież miliony fanów na całym świecie. także w Polsce.
Ja niestety nigdy nie będę na koncercie NKOTB, ponieważ nie pozwalają mi na to warunki ,ani finanse. Ale oczywiście marzę o tym.

louise

jest dla mnie napewno lepszym aktorem niz mark ktory gra nikiedy jak drewno
xd

ulubiona rola, Lipton z KB!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones