PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106423}

VI Batalion

The Great Raid
6,8 7 221
ocen
6,8 10 1 7221
VI Batalion
powrót do forum filmu VI Batalion

Dla miłośników kina wojennego. Dobrze sie ogląda,trzyma w napieciu.

ocenił(a) film na 6
Viktor84

Bez przesady. W miarę zrobiony, dobrze że nikt nic nie zmyśla, tylko historyczne wydarzenia, ale początek przydługawy. Generalnie 6/10.

ocenił(a) film na 7
Getos

Rzeczywiscie - wiernosc wydarzeniom historycznym to duza zaleta tego filmu. To jest dobry film, dlatego daje 7/10. Nie ma jednak rewelacji.

Viktor84

Dla mnie również rewelacyjny. Dobrze, że ukazuje życie jeńców wojennych. Musimy wiedzieć, że żołnierze również w czasie II wojny światowej cierpieli bezsensownie w obozach koncentracyjnych jak cywile, nie tylko ciągle walcząc.

użytkownik usunięty
Wlodis

jak dla mnie drobne niedociegniecie w postaci braku ukazania szkolenia rangersow, moze wiekszosc ludzi by sie nie wynudzila na poczatku ale jak dla mnie 10/10

ocenił(a) film na 5

A mnie znudził. Ponad półtorej godziny stagnacji, a później już spoko akcja...tyle, że w kompletnych ciemnościach. Ja wiem, że to na faktach itp ale nie lubię wojennych filmów gdzie oprócz błysków wystrzałów kompletnie nic nie widać. I nawet mi te moje 42 cale telewizora nie pomogły ;)
Irytowali mnie jeńcy, takie senne bidne stworzenia, irytował wątek tej dziewczyny, kompletnie nie przemówiła też część gdzie planowali akcję.
Jedynie do muzyki nie mam zastrzeżeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones