PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560965}

Plugawa rzeka

Rogue River
3,7 663
oceny
3,7 10 1 663
Plugawa rzeka
powrót do forum filmu Plugawa rzeka

Bo wogóle nie straszny. Przy tym strasznie nudny. Ale najgorsza jest gra aktorów na poziomie poniżej średniej. No i jeszcze ta Michelle Page - kiepska aktorka i niezbyt urodziwa. No, ale cóż... tani film, tania aktorka.

ocenił(a) film na 7
cyfrowy_baron

Zobacz Empty,ale poleć mi jakiś dobry horror będę wdzięczny

ocenił(a) film na 2
batesmotel27

Amityvile z 2005, Szósty zmysł, Constantine, Coś z 1982, Egzorcyzmy Emili Rose, Shutter z 2004, Sinister, Wzgórza mają oczy, Ale ja ogólnie to nie przepadam za horrorami, więc dużo obejrzałem, ale niewiele mi się podobało.

ocenił(a) film na 6
cyfrowy_baron

Amityville... ile ja na tym filmie przepłakałem ze śmiechu, tak nieudolnych scen imitacji grozy to w rzadko którym horrorze widziałem :)

GanGstaRR

Doprawdy? A mnie się podobał. Widziałam jeszcze dwie inne wersje, ale ta z 2005 roku jest najlepsza.

ocenił(a) film na 6
Boska_Atena

Doprawdy. Mało tego - byłem na tym w kinie. Nie napiszę, że wszyscy, ale parę osób nieopodal również rżało w niektórych momentach. Niezbyt udany jeśli chodzi o wywoływanie grozy, aczkolwiek nie mówię, że najgorszy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones