PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852503}

Nocka u Holly

Holly Slept Over
5,2 659
ocen
5,2 10 1 659
Nocka u Holly
powrót do forum filmu Nocka u Holly

Masakra

ocenił(a) film na 3

Gość namawia żonę do zdrady/trójkącika ,bo w oko wpadła mu jej les przygoda z liceum, po co zasady w związku, wierność jak jest okazja do trójkąta.
Żonka mimo że się opiera w końcu ulega.
Po wszystkim wyznaje miłość ale nie mężowi,na co on reaguje wk...
Koniec końców pogadali w nocy , rozstali się z "przygodą" w przyjacielskich stosunkach.
Film beznadziejny, szkoda na niego czasu

ocenił(a) film na 3
mika2004

Zgadzam się.Film beznadziejny .

ocenił(a) film na 7
mika2004

Jeśli rok 2004 w Twoim nicku to rok Twojego urodzenia to nie możesz zaznaczyć inaczej niż słabą ocenę. Film na pewno nie dla wszystkich. Dla niektórych może być kompletnie słaby i niezrozumiały, jednak warsztatowo chociażby całkiem nieźle, ale przede wszystkim dość mocno życiowe, nawet jeśli przerysowany.

ocenił(a) film na 3
Kajak_Szatana

Niestety, muszę cię zasmucić, ale to nie rok mojego urodzenia.
Jeśli podobają ci się takie filmy , to fajnie, że jesteś taka tolerancyjna , i że potrafisz zrozumieć brak wartości w związku dwojga ludzi.
Bo to właśnie pokazuje ten film , brak wartości, i wierności w imię chwilowej zabawy.

Kajak_Szatana

Warsztatowo całkiem nieźle? Ja mam wrażenie, że ten film powstał tylko po to, żeby zarobić trochę pieniędzy na eksponowaniu urody Nathalie Emmanuel (bardzo pociągającej zresztą) i jej gaża zapewne pochłonęła jakieś 80% budżetu, bo film składa się z raptem kilku przedłużonych scen ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones