PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650690}

Błękitna laguna: Przebudzenie

Blue Lagoon: The Awakening
6,0 17 953
oceny
6,0 10 1 17953
Błękitna laguna: Przebudzenie
powrót do forum filmu Błękitna laguna: Przebudzenie

Porażka

ocenił(a) film na 2

Oczekiwałam czegoś bardziej realnego niż idealnie wystylizowani ludzie, którzy ponoć '3
miesiące żyją na bezludnej wyspie', zero realizmu, denna historia. Jedyny plus tej produkcji
to Denise Richards no i atrakcyjni odtwórcy głównych ról. Zdecydowanie NIE polecam

ocenił(a) film na 7
Affectation93

dla mnie tez za duzo bylo w tym fantastyki ale mimo to przyjemnie sie ogladalo

ocenił(a) film na 5
Affectation93

Zgadzam się! Ale głupi film. Nie zaszła w ciążę dla przestrogi dla gówniarzy, wielka miłość [której w cale nie było widać po powrocie] nagle odżyła na balu, bo co? koleś założył garnitur, czy dlatego,że padało??? :/
ogólnie bajka jakich wiele

użytkownik usunięty
lLlada

Odżyła chyba dlatego, że on se nie odpuścił i czekał tam na nią pokazując 'Tak jestem tu dla ciebie'. Ona też nie przestała go przecież kochać tylko powrót do normalności i otoczenie przeszkadzały jej w pokazaniu tego otwarcie. Bała się co pomyślą inni.

Nie za każdym razem się zachodzi...

Bajka czasem się przydaje.

ocenił(a) film na 10

dokładnie madrze napisane popieram fajna przygoda ,fajna para ...Lubie nowe film dlatego wole ta czesc niz te poprzednie ..

Podobnie jak tb wydaje mi sie ,że Emma po powrocie byla dziwna bo nie umiała sie odnalezc-nowa sytuacja,tyle przeszla wrocila w koncu do rodziny,moze chciała sb na chwile odpuscic .W koncu byl alubina w szkole ,a Dean przeciwnie wiec bala sie co powiedza inni ,Podobnie jak ja lubie skrywac uczucia ,a nie biegac po szkole i wolc o moj kochany Dean ...On nie mial przyjacioł a ona mnostwo z perspektywy innych nie pasowaliby do siebie ...
I dla mnie to nie bajka .....Strasznie mi sie podobała -nie wiem ja tez jestem licealistka pierwszy rok i moze sie nie znam ,ale dawno tak dobrego filmu nie obejrzlam .

ocenił(a) film na 10
ada565

Mi się film bardzo podobał. Według mnie nie jest bajkowy, bo gdyby był to Emma i Dean zostaliby na tej wyspie, a jednak wrócili ;) Kłócili się czasami na plaży, co też oznacza, że nie jest typową bajką. Ogólnie mi się podobał. Zakończenie też fajne, aczkolwiek wolałabym gdyby ona wyszła z balu do jego domu i spotkaliby się w drzwiach, gdy on w garniturze już miał wychodzić. Wtedy by pokazali, że obydwóm im zależy. Ale cóż, reżyser zrobił tak. I też fajnie. A co do ciąży, to już myślałam że się okaże, że jednak jest bo Emma po powrocie założyła luźną bluzkę i dziwnie się zachowywała. Ale w sumie to i lepiej. Jak powiedzieli sobie na wyspie, chcieliby mieć dzieci, ale później. SUPER FILM :) Ja osobiście polecam ;)

ocenił(a) film na 8
Monia17

Cały film to nie prawdopodobna historia, ale temu trzeba było się już bardziej przyjrzeć, ogólnie fajna bajeczka :)

lLlada

Jestem nieziemsko wdzięczny za SPOILER. Czułem, że tego mi brakowało przed obejrzeniem tego filmu. :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones